Oferta pracy: Programista PHP (Symfony) - 100% zdalnie

O nas

BeSmartAnd.pro to miejsce, gdzie innowacja spotyka się z pasją. Jesteśmy zespołem entuzjastów technologii, którzy nie boją się nowych wyzwań i zawsze dążą do perfekcji. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań webowych dla klientów z różnych branż. Jeśli jesteś gotowy, aby dołączyć do firmy, która ceni kreatywność, elastyczność i rozwój, to jesteś we właściwym miejscu!

Kogo szukamy?

Szukamy doświadczonego Programisty PHP ze znajomością Symfony, który dołączy do naszego zdalnego zespołu. Chcemy kogoś, kto nie tylko zna Symfony jak własną kieszeń, ale także potrafi pracować samodzielnie, komunikować się efektywnie i przynosić nowe pomysły do zespołu.

Twoje zadania

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych w oparciu o PHP i Symfony.
  • Projektowanie architektury aplikacji i implementacja nowych funkcji.
  • Optymalizacja wydajności aplikacji i dbanie o najlepsze praktyki w zakresie kodu.
  • Integracja aplikacji z zewnętrznymi usługami i API.
  • Udział w code review i wsparcie mniej doświadczonych członków zespołu.
  • Współpraca z zespołem front-endowym, UX/UI oraz DevOps.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w PHP.
  • Praktyczne doświadczenie z Symfony (min. 2 lata).
  • Znajomość MySQL lub innej relacyjnej bazy danych.
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych (PHPUnit).
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji (GIT).
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie: 12 000 - 20 000 PLN netto (w zależności od doświadczenia)
  • 100% zdalną pracę - pracuj skąd chcesz, w godzinach które Ci odpowiadają.
  • Elastyczne godziny pracy - liczy się efekt, nie godziny spędzone przed ekranem.
  • Wsparcie mentora i integracje zespołowe (online, a kiedyś może i na żywo!).
  • Atmosferę startupu - nie korporacji.

Jak aplikować?

Jeśli uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, wyślij swoje CV oraz link do GitHub/portfolio na adres: hello@besmartand.pro. W temacie maila wpisz: PHP Symfony Developer - Zdalnie.

Napisz!

Napisz już teraz na hello@besmartand.pro, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

BeSmartAnd.Pro sp. z o. o.

Ul. Hoża 86/410, 00-682 Warszawa

NIP: 7831881231

REGON: 525399139